Холодильник Sharp SJ-BB05DTXWF-EU білий
Фото 16 |
Sharp SJ-BB05DTXWF-EU білий 2022 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp SJ-BB05DTXWF-EU білий
Усі ціни 16 →Холодильник Sharp SJ-BB05DTXWF-EU | 14 599 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-BB05DTXWF | 14 267 грн. |
Холодильник Sharp SJ-BB05DTXWF-EU | 14 137 грн. |
Холодильник Sharp SJ-BB05DTXWF-EU | 14 599 грн. |
Sharp SJ-BB05DTXWF-EU | 15 180 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Sharp SJ-BB05DTXWF-EU
Ціни на Sharp SJ-BB05DTXWF-EU |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-BB05DTXWF-EU білий | від 13 179 грн. | 16 пропозицій | ||
Sharp SJ-BB05DTXLF-EU сріблястий | від 17 280 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →