Моторне мастило Shell Helix HX6 10W-40 1 л
Shell Helix HX6 10W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX6 10W-40 1 л
Усі ціни 6 →Моторное масло SHELL Helix HX6 10W-40 (1л.) 550039790 | 265 грн. |
Олива моторна мінеральна SHELL Helix HX6 10W-40 1л (550039790) 550053775 | 225 грн. |
SHELL 550039790 | 246 грн. |
Моторне масло Shell Helix HX6 10W-40 1 л | 378 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 1л 10W-40 Helix HX6 SHELL, 550040097, / | 285 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX6 10W-40 1 л | 259 грн. |
0 0 6 6 |
Взявши робоче авто Рено і піднялося питання що туди заливати. Полазивши подивився що за допусками є в середньому бюджеті і вирішивши спробувати цей Шелл. За 3000км пробігу, рівень на місці, поки задоволення далі буде видно. Якщо 10 000 відходити нормально, залишу машину на ньому на постійній основі. ціна
зроблено в турції неплохий перелік допусків, як для моторної мастила за такі гроші поки немає, далі буде видно Denis84: користуюся Shell Helix HX6 10W-40 1L кілька місяців |
Вирішив спробувати якусь більш доступну моторну оливу, бо ціни на ту що лив раніше ударять сильно по гаманцю. А тут допуски необхідні є, та і читавши що в Шелл гарна основа яку вони використовують у своїх оливах. Пробіг на цьому мастилі трохи більше 2000км все добре. Якщо масло нормально відходити 7-8тис.км і мотор буде чистим, залишуся на ньому. гарна ціна
є допуски на мій Рено якість поки виправдовує очікування ні, сподіваюся і не буде Денис Шувало: користуюся Shell Helix HX6 10W-40 1L кілька місяців |
Вже наїздивши 10 000км і вісь зробив 2 заміну, заливши також Шелл HX6 10W-40. Нормальна олива, ще й за такі смішні кошти для наших годинників. А тут за 900 грн. нормальна олива для авто на рік. Заливаю до Ланоса 1.5 2010 року без питань. є допуски, вигідна ціна, далі буде видно каністра якась не щільна |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Модификації Shell Helix HX6 10W-40
Ціни на Shell Helix HX6 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX6 10W-40 1 л | від 225 грн. | 7 пропозицій | ||
Shell Helix HX6 10W-40 4 л | від 802 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix HX6 10W-40 55 л | від 10 131 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix HX6 10W-40 209 л | від 41 019 грн. | 1 пропозиція |