Котушка Shimano Vanford 4000XGF (VF4000XGF)
Shimano Vanford 4000XGF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vanford 4000XGF
Усі ціни 19 →Катушка Shimano Vanford 4000XG 7+1BB (VF4000XGF) | 12 130 грн. |
Котушка Shimano Vanford 4000XG 7+1BB 6.21 (VF4000XGF) | 12 130 грн. |
Котушка Shimano Vanford 4000XG 7+1BB 6.21 (VF4000XGF) VF4000XGF | 12 130 грн. |
Катушка Shimano Vanford 4000XG 7+1BB 6.2:1 2266.27.54 | 12 130 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →