Циркуляційний насос Shimge XPS 32-4-180 4 м 2" 180 мм
Shimge XPS 32-4-180 4 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3500 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:60 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики XPS 32-4-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shimge XPS 32-4-180
Ціни на Shimge XPS 32-4-180 |
---|---|---|---|---|
Shimge XPS 25-4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 2 136 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge XPS 25-4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 2 159 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge XPS 20-4-130 4 м 1 1/4" 130 мм | від 2 124 грн. | 1 пропозиція | ||
Shimge XPS 15-4-130 4 м 1" 130 мм | від 2 676 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge XPS 32-4-180 4 м 2" 180 мм | від 2 618 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →