Циркуляційний насос Shimge XPS 25-4-130 4 м 1 1/2" 130 мм
Shimge XPS 25-4-130 4 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:60 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики XPS 25-4-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XPS 25-4-130 4 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 60Вт 3м³/ч Hmax 4м 1 1/2" XPS2 | 2 903 грн. |
Циркуляційний насос опалення Shimge XPS 25-4-130 | 2 136 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-4-130, Qmax=3,0м³ 1045382 | 2 903 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-4-130, Qmax=3,0м | 2 903 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 60Вт 3м/ч Hmax 4м 1 1/2" XPS25 | 2 903 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-4-130 | 2 903 грн. |
Модификації Shimge XPS 25-4-130
Ціни на Shimge XPS 25-4-130 |
---|---|---|---|---|
Shimge XPS 25-4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 2 136 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge XPS 25-4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 2 159 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge XPS 20-4-130 4 м 1 1/4" 130 мм | від 2 124 грн. | 1 пропозиція | ||
Shimge XPS 15-4-130 4 м 1" 130 мм | від 2 676 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge XPS 32-4-180 4 м 2" 180 мм | від 2 618 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →