Циркуляційний насос Shimge ZP 15-9-160 9 м 1" 160 мм
Shimge ZP 15-9-160 9 м
1"
160 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:1600 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:120 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ZP 15-9-160
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge ZP 15-9-160 9 м 1" 160 мм
Усі ціни 6 →Насос підвищення тиску SHIMGE з мокрим ротором 120Вт 1.6м³/г Hmax 9м 3/4" | 3 170 грн. |
Насос повышения давления ZP15-9-160мм + гайки 1/2" Shimge 1/8 ZP15-9-160 | 3 170 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE ZP15-9-160 1036260 | 3 170 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE ZP15-9-160 | 3 170 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE з мокрим ротором 120Вт 1.6м/г Hmax 9м 3/4" Z | 3 170 грн. |
Насос для підвищення тиску SHIMGE ZP15-9-160 | 3 170 грн. |
Модификації Shimge ZP 15-9-160
Ціни на Shimge ZP 15-9-160 |
---|---|---|---|---|
Shimge ZPS 15-9-140 9 м 1" 140 мм | від 3 083 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge ZP 15-9-160 9 м 1" 160 мм | від 3 170 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge ZPS 20-12-180 12 м 1 1/4" 180 мм | від 5 040 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →