Електрогрілка для ніг Shine EKN-3/220
Shine EKN-3/220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine EKN-3/220
Електрична грілка для ніг SHINE ЕГН-3/220 (30х26х25 см) S | 611 грн. |
Електрогрілка для ніг Shine ЕГН-3/220 30х26х25 см | 611 грн. |
Електрична грілка для ніг SHINE ЕГН-3/220 (30х26х25 см) | 611 грн. |
Електрогрілка для ніг Shine ЕГН-3/220 30х26х25 см | 612 грн. |
Электрогрелка для ног Shine ЕГН-3/220 30х26х25 см | 611 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →