Кавоварка Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW сірий
Відео 1Фото 5 |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW сірий |
|
Багатофункціональна автоматична кавова машина для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до моделей сімейства Siemens EQ.6 2018-го року, позиціонується як продукт верхньої цінової категорії. Відрізняється використанням передової цифрової системи управління, обладнана сенсорною поверхнею з великим кольоровим екраном CoffeeSelect Display і великою кількістю налаштувань.
Здатна швидко готувати еспресо, кава крему, капучино і лате макіато (процес збивання молока паром виконується ручним капучинатором і вимагає певного навику). Передбачена можливість регулювання обсягу і міцності напоїв, а також зміни їх температури. Ще однією важливою частиною конструкції кавоварки Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW стала малошумна млинок CeramDrive з керамічними жорнами.
Вона відрізняється підвищеною довговічністю і забезпечує 5-ступінчасте регулювання дисперсності помелу. Завдяки потужному проточного термоблоку, знімному заварювальному вузлу і надійної помпи (до 19 бар, кавова машина забезпечує швидку екстракцію ароматичних речовин і бездоганні смакові кондиції готової кави. Функція AromaDouble Shot дозволяє заварити підбадьорливий подвійний еспресо в одній чашці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW сірий
Усі ціни 12 →Кавомашина автоматична Siemens TE653311RW | 27 394 грн. |
Кавоварка Siemens TE653311RW | 29 306 грн. |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW | 25 233 грн. |
siemens TE653311RW | 24 540 грн. |
Автоматична Кофемашина Siemens EQ.6 TE653311RW TE653311 | 35 077 грн. |
- Повністю автоматична програма видалення накипу і очищення системи
Модификації Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW
Ціни на Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s300 TE653318RW коричневий | від 26 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW сріблястий | від 22 300 грн. | 21 пропозиція | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW сірий | від 24 540 грн. | 12 пропозицій | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW чорний | від 27 090 грн. | 13 пропозицій |