Кавоварка Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний
Відео 3Фото 6 |
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний
Усі ціни 13 →Кавомашина Siemens EQ.6 Plus S500 TE655319RW | 27 930 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens TE655319RW | 27 825 грн. |
Кавоварка Siemens TE655319RW | 28 967 грн. |
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW | 27 180 грн. |
siemens TE655319RW | 27 060 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW:
- Повністю автоматична програма видалення накипу і очищення системи
Модификації Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW
Ціни на Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW сріблястий | від 26 299 грн. | 11 пропозицій | ||
Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW чорний | від 27 060 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →