Кавоварка Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW сріблястий
Відео 3Фото 4 |
Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW сріблястий сріблястий сірий |
|
Продуктивна автоматична кавоварка для приготування еспресо, а також кавових і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до продуктів предтопового сімейства Siemens EQ.6 Series 700 зразка 2018 року. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, розрахований на вимогливих користувачів, які часто заварюють парні порції еспресо або капучіно. Відрізняється використанням високотехнологічної цифрової системи управління CoffeeSelect Display з яскравим сенсорним екраном, великою кількістю різних налаштувань, якісною автоматизацією приготування кавово-молочних напоїв і можливістю одночасного заварювання двох чашок капучино.
Кавоварка Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW може бути запрограмована на приготування еспресо (одинарний і подвійний), кави крему, капучіно, лате і лате макіато. Підтримується регулювання об'єму, міцності і температури напоїв. Керамічна кавомолка CeramDrive подрібнює кавові зерна до ідеально рівномірної консистенції, розкриваючи його аромат. Також можлива робота з попередньо меленою кавою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW сріблястий
Усі ціни 18 →Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW | 34 053 грн. |
Кавомашина Siemens EQ.6 Plus S700 TE657313RW | 32 676 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW | 31 920 грн. |
Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW | 31 099 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW | 33 431 грн. |
- Повністю автоматична програма видалення накипу і очищення системи
Модификації Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW
Ціни на Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s700 TE657313RW сріблястий | від 27 949 грн. | 18 пропозицій | ||
Siemens EQ.6 plus s700 TE657319RW сірий | від 31 550 грн. | 16 пропозицій |