Електрогенератор Sigma 5710781
Sigma 5710781 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710781
Усі ціни 8 →Инверторный генератор SIGMA (5710781) 190237 | 41 874 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 7.5/8.0kW, 25л, з виведенням під АВР (5710781 | 46 665 грн. |
Генератор Sigma инверторный, 7.5/8.0kW, 25л, с выводом под АВР (5710781) 5 | 45 317 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 7.5/8.0kW, 25л, з виведенням під АВР (5710781 | 50 496 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 7.5/8.0кВт 5710781 | 50 496 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →