Кнопковий телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo 0 Б
Відео 5Фото 11 |
Кнопковий телефон в формфакторі «розкладачки» примітний наявністю двох дисплеїв. Основний екран з 2.4-дюймовою діагоналлю і роздільною здатністю 320х240 пікселів стає видно при розкритті корпусу, а допоміжний 1.7-дюймовий екранчик з зовнішньої сторони служить для показу повідомлень про виклики та повідомлення, а також відображає в режимі очікування годинник. У безпосередній близькості від зовнішнього дисплея розташовані клавіші прийому й відбою виклику — Sigma mobile comfort 50 Shell Duo може прийняти вхідний дзвінок без необхідності розкладання. Символи на клавішах телефону нанесені великими шрифтами, таким же чином відображаються цифри на основному дисплеї. З додаткового оснащення моделі уваги варті клавіша екстреного зв'язку SOS, вбудований ліхтарик і простенька VGA-камера (роздільна здатність 0.3 МП). Пам'ять телефону розширюється за рахунок накопичувача стандарту microSD максимальною ємністю до 16 ГБ.
Купити Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo 0 Б
Усі ціни 6 →Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Black (4827798212318) mj-062174 | 1 167 грн. |
Sigma Comfort 50 Shell Duo Red (4827798212325) Sigma mobile Comfort 50 She | 1 249 грн. |
SIGMA mobile Comfort 50 Shell Duo Black-Red | 1 260 грн. |
Мобільний телефон (бабушкофон) Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Red (4827 | 1 277 грн. |
Мобільний телефон Sigma Comfort 50 Shell DS Black-Red (4827798212325) | 1 418 грн. |
Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo (Red) UA-UCRF [18580] | 1 388 грн. |
1 1 1 1 |
хороша модель коли знадобилося бабці висновок рекомендую купувати формфактор сподобався! немає вбудової пам'яті навіть не можна зробити фотографію :( |
І так – телефон SIGMA Comfort 50 Shell DUO Black Купив дружині 3 тижні тому пам'яттю" Немає можливості встановити заставку на внутрішній екран (саме на ВЕСЬ !) Картинки менші за сірникову коробку - і якість жахлива - але що можна очікувати від вимоги - "не більше 20 кб" А хотілося б бачити своїх друзів не в мікроскоп Немає можливості поставити на будильник "свої" - звуки - тільки те, що прописали в прошивці - зі смаком у творців проблеми! Те ж саме стосується і СМС Камера - просто відстій - сьогодні навіть найдешевші телефони мають краще Вражає опис - можна через Блютус керувати медіа-центром!! Це як? - Ви створили телефон з урізаними функціями - але літня людина керуватиме медіа центром - НЕ ЗМІШИТЕ Взагалі - мабуть творці цього дива слабо моніторили ринок і погано вивчали можливості сучасної електроніки Сьогодні найпростіший телефон має більше функціоналу Ціна для нього не більше 400гр ВИСНОВОК - НЕ ПОКУ ЗА ТАКУ ЦІНУ! Була б можливість - повернув би! Мало Багато |
Здавалося б, форм-фактор розкладачки пішов у минуле разом із кнопковими телефонами. Але, пішли вони не повністю і в будь-якому великому магазині електроніки є пристойний вибір апаратів, керованих кнопками та джойстиком. Я не звертав на них особливої уваги, допоки новий телефон не знадобився мамі. До сенсорних екранів вона не звикла, на сьомому десятку важко освоювати нову техніку. Тож телефон потрібен був однозначно кнопковий, а оскільки мамі завжди подобалися розкладачки, то таку модель я взяв. Красива та помітна розкладачка червоного кольору. Корпус пластиковий, але відчуття дешевини немає. Зате хороше припасування і щільне якісне складання в наявності. Зручна клавіатура з великими кнопками, якими неможливо промахнутися. Вага невелика, всього близько 100 грамів. Є вбудований ліхтарик та простенька 0,3 мегапіксельна камера. Вбудована пам'ять не просто маленька, її немає. Так що без встановлення картки пам'яті не можна навіть однієї фотографії зробити. Підхід, насправді, абсолютно потворний, адже найпростіша мікроСД карта на 4 гігабайти коштує 120-140 гривень, але такий обсяг тут нафіг не потрібен. Цілком вистачило б 15-20 мегабайт убудованої пам'яті, але їх немає. Обидва екрани зроблені на найдешевших матрицях і під прямими сонячними променями стають важко прочитаними. Не можна встановити окрему мелодію на окремий контакт. На дзвінки з певної сім-карти можна, а на контакт - фігушки (( Акумулятор не так гарний як миє здатися якщо дивитися на заявлену ємність. З помірними розмовами живе три дні, хоча мав би помітно більше). |
- Дротова гарнітура і кредл для зарядки входять в комплект постачання