Кнопковий телефон Sigma mobile X-style 14 Mini 0 Б
Відео 5Фото 10 |
Кроха-телефон з розряду старої доброї кнопкової класики. Навіть махенький екранчик у» звонилки " і то монохромний. При розмірах по діагоналі всього-на-всього 1.44 дюймів зображення виводиться на дисплей з роздільною здатністю 128х64 пікселів. Окремо в телефоні включається підсвічування клавіатурного блоку, також на виділену кнопку призначена функція включення ліхтарика з яскравою лампочкою на верхньому торці корпусу апарату.
У телефоні є музичний плеєр, диктофон і FM-приймач, що працює без підключення навушників. Для зберігання власної аудіотеки Sigma mobile X-Style 14 Mini знадобиться доукомплектувати картою пам'яті microSD (до 32 ГБ включно). Телефонна книга пристрою вміщує 500 номерів. Камери на борту «кнопочника» немає. Під знімною батареєю на 600 мАгод ховаються слоти для двох SIM-карт-два різних номери можна використовувати для вибору найбільш вигідних тарифів мобільного зв'язку або ж для того, щоб розділити спілкування з особистих справ і робочих питань. А головне « "трубка" коштує сущі копійки.
Купити Sigma mobile X-style 14 Mini 0 Б
Усі ціни 50 →Sigma mobile X-style 14 MINI black-green 4827798120729 | 499 грн. |
Мобильный телефон Sigma X-style 14 MINI Black (4827798120712) 482779812071 | 530 грн. |
Sigma mobile X-style 14 MINI black-orange Госком | 430 грн. |
Мобільний телефон Sigma mobile X-style 14 MINI Black | 444 грн. |
Мобільний телефон Sigma X-style 14 MINI black-orange (4827798120736) 48277 | 415 грн. |