Смартфон Sigma mobile X-style S3502 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 2Фото 7 |
Sigma mobile X-style S3502 16 ГБ / 2 ГБ
2022 рікX-style (кнопкові)
Екран:5.7 ", 1520х720 (19:9), 295 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T310
Камера:3 модулі, 5 МП
Акумулятор:2750 мАгод
Вага:141 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sigma mobile X-style S3502 16 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 32 →Смартфон Sigma mobile X-Style S3502 Dual Sim Black (4827798524114) 4827798X-style S3502: економний смартфон для продуктивних людей Що перше приходить на думку, коли бачите назву Sigma mobile? Вітчизн... щеяна компанія? Надійні захищені девайси? А як щодо економних, але якісних пристроїв, якими легко користуватись і дітям, і дорослим? Адже саме під цю категорію підпадає X-style S3502 — новий економний смартфон із лінійки X-style, який уже готовий підкоряти вас своїм функціоналом. Дизайн X-style S3502 має чорний розбірний корпус — доволі велика рідкість у сучасних смартфонах. Елегантності пристрою додає вузька рамочка навколо екрана, а зручності — роз’єм для гарнітури на верхній грані та з’ємна батарея. Крім того, завдяки 3 окремим слотам на X-style S3502 можна водночас встановити 2 SIM-карти та карту microSD. Цей девайс пасуватиме кожному: його можна подарувати бабусі з дідусем або дитині, щоб регулярно підтримувати контакт, або використовувати як робочий телефон. До того ж, у комплекті є силіконовий чохол для захисту й стилю. Якісний дисплей Пірнайте у світ розваг та можливостей із IPS-дисплеєм діагоналлю 5,7” формату HD+ з роздільною здатністю 720х1520 пікселів. Якісний екран дозволяє з насолодою дивитися відео, грати в ігри та читати на смартфоні. Висока яскравість та насичені кольори зроблять ваш досвід використання X-style S3502 приємним та естетичним. Камери для яскравих моментів Як основна, так і фронтальна камера X-style S3502 мають роздільну здатність матриці 5 МП. Цього достатньо, щоб вхопити найважливіші моменти вашого життя та зберегти їх у галереї для спогадів. У час, коли багато українців на війні чи за кордоном, віддалені від рідних і друзів, переглядати старі фото й відео справді зігріває серце, а ще надзвичайно приємно проводити з Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 1 999 грн. |
Смартфон Sigma mobile X-Style S3502 Dual Sim Black (4827798524114) 4827798X-style S3502: экономичный смартфон для продуктивных людей Что первое приходит в голову, когда видите название Sigma mobile?... щеОтечественная компания? Надежные защищенные аксессуары? А как насчет экономных, но качественных устройств, которыми легко пользоваться и детям, и взрослым? Ведь именно под эту категорию подпадает X-style S3502 – новый экономичный смартфон из линейки X-style, который уже готов ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 2 030 грн. |
Sigma X-Style S3502 Dual Sim Black (4827798524114) 48277985241145.7", 1520 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc Tiger T310, 2 Gb, 16 Gb, 5 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-F... щеI, 2750 mAh, ліхтарик, гіроскоп, чорний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 088 грн. |
Sigma mobile X-Style S3502 Black MJ-057215 | 2 199 грн. |
Смартфон Sigma mobile X-Style S3502 2/16GB Black UA-UCRF | 2 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Sigma mobile X-style (кнопкові)Порівняти в таблиці →
від 765 грн.
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, MediaTek MTK6261D, зарядка: 4050 мАгод, знімна батарея, 138 г
від 799 грн.
2.8 ", 167 ppi, пропрієтарна, MediaTek MTK6261, камера: 0.3 МП, зарядка: 3100 мАгод, знімна батарея, 127 г
від 1 699 грн.
5.7 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 5 МП, зарядка: 2750 мАгод, 141 г
від 823 грн.
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 4050 мАгод, знімна батарея, 138 г
від 507 грн.
1.77 ", 116 ppi, пропрієтарна, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 68 г
від 415 грн.
1.44 ", 99 ppi, пропрієтарна, Unisoc SC6531D, зарядка: 600 мАгод, знімна батарея, 66 г
від 918 грн.
3.5 ", 165 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 3400 мАгод, знімна батарея, 146 г
від 1 999 грн.
6.26 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 5 МП, зарядка: 4000 мАгод, 201 г
від 1 049 грн.
2.4 ", 167 ppi, KaiOS, 4 ГБ, ОЗП 0.5 ГБ, MediaTek MT6572, камера: 2 МП, зарядка: 2000 мАгод, знімна батарея, 108 г
від 649 грн.
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.08 МП, зарядка: 2500 мАгод, знімна батарея, 118 г
2.8 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 3100 мАгод, знімна батарея, 127 г
від 739 грн.
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.08 МП, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 88 г
від 549 грн.
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 122 г
Відеоогляди
Обзор Sigma mobile X-Style S5502
28 вересня 20225 655 переглядів
Смартфон Sigma mobile X-style S3502 #sigmamobile #смартфон
26 жовтня 20223 390 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП