Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 6 |
«Броньований» смартфон-довгожитель з потужною акумуляторною батареєю на 8000 мАгод, якої вистачить на 33-годинний марафон перегляду відео (згідно з паспортними специфікаціям). Модель зібрана в непотоплюваним (IP68) та ударостійкому корпусі — він витримує падіння з висоти півтора метрів. По частині екрану смартфон має IPS-панеллю з розмірами по діагоналі 5.45 дюймів і роздільною здатністю трансльованого зображення HD+ (1440х720 пікселів).
А ось по «залізу» Sigma X-treme PQ38 похвалитися особливо нічим — апарат працює під керівництвом чотириядерного процесора початкового рівня MediaTek Helio A22, який підкріплений 4/32 ГБ пам'яті. Розширити ємність штатного накопичувача можна за рахунок відмови від послуг другий «сімки» — на її місце встановлюється карта пам'яті microSD до 128 ГБ включно. У допактивах захищеного апарата числяться тильний 5 МП фронталка з функцією розпізнавання обличчя, простацька потрійна камера з провідним датчиком зображення на 13 МП, тильний дактилоскопічний сканер і симетричний зарядний порт USB-C.
Купити Sigma mobile X-treme PQ38 32 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 54 →Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Dual Sim Black PQ38 Black | 4 999 грн. |
Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Black (UA UCRF) | 4 999 грн. |
Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Dual Sim Black PQ38 Black | 4 819 грн. |
Sigma X-treme PQ38 4/32 Black (4827798866016) 4827798866016 | 4 999 грн. |
Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Black (UA UCRF) | 4 999 грн. |