Комп'ютерне крісло AMF Ultra
Фото 25 |
AMF Ultra |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Ultra
Усі ціни 22 →Кресло офисное AMF Ultra сиденье А-1/спинка Сетка черная/Скаден черный | 2 790 грн. |
AMF ULTRA А-1/ЧЕРНЫЙ/СКАДЕН ЧЕРНЫЙ (210037) | 2 400 грн. |
AMF ULTRA А-1/ЧЕРНЫЙ/СКАДЕН ЧЕРНЫЙ (210037) | 2 388 грн. |
Крісло Amf Ultra сидіння А-1 / спинка Сітка чорна, вставка Скаде чорний (2 | 2 520 грн. |
Кресло Amf Ultra сиденье А-1/спинка Сетка черная, вставка Скаден черный (2 | 2 799 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →