SSD Silicon Power Ace A55 SP064GBSS3A55S25 64 ГБ
Відео 18Фото 6 | Товар застарів 2 832 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 64; Форм-фактор: 2.5"; Контролер: Silicon Motion SM2258XT; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 420; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 550; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
Silicon Power SP064GBSS3A55S25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Не беріть у мене та 1.5 року не прожив Швидкість Час працездатності Jey West: користуюся Silicon Power SP128GBSS3A55S25 більше року |
Простенький ssd, причому взагалі по одягу зрозуміло. Звичайна прозора пластикова тара, і сам диск, все. Ні кріплень, нічого. Я особисто не проти, просто говорю як є. Функціонально також звичайний диск. Пікова швидкість що я виміряв трохи більше 500 мегабайт під час читання та 400-410 на запис. Єдине, що файли більше 18 гігабайт під кінець забивають буфер, і швидкість з 400 падає до 100-80 мегабайт. У принципі не критично, та й таке дуже рідко перекидається на диск. Використовую його як головне, під операційну систему. Замінив мені звичайний жорсткий, але система вантажиться в рази швидше. Під програми теж нормально, вантажаться швидко, що й не дивно при швидкості 400 Мб/с і більше. Якщо хтось шукає не дорогий, але повноцінний замінник звичайному hdd - саме воно. Ціна мега приємна для таких об'ємів та швидкості разом узятих. За свої гроші більш ніж швидкий. Буфер просідає по 18 ГБ єдиним файлом. Але я навіть і не вважаю це мінусом, тому ціна з'їдає всі мінуси. Антон Ч: користуюся Silicon Power SP128GBSS3A55S25 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Ace A55 SP064GBSS3A55S25
Ціни на Silicon Power Ace A55 SP064GBSS3A55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 ГБ | від 513 грн. | 37 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP256GBSS3A55S25 256 ГБ | від 817 грн. | 17 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP512GBSS3A55S25 512 ГБ | від 1 859 грн. | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Ace A55 SP001TBSS3A55S25 1.02 ТБ | від 2 632 грн. | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP002TBSS3A55S25 2 ТБ | від 4 103 грн. | 25 пропозицій | ||
Silicon Power Ace A55 SP004TBSS3A55S25 4 ТБ | від 8 433 грн. | 22 пропозиції |