SSD Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Відео 5Фото 4 |
Silicon Power SP240GBSS3S55S25 120 ГБ240 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Усі ціни 19 →Silicon Power Slim S55 240 GB (SP240GBSS3S55S25) | 789 грн. |
SSD накопитель Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 | 797 грн. |
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 | 849 грн. |
Silicon Power SP240GBSS3S55S25 | 788 грн. |
Накопитель SSD 240GB Silicon Power Slim S55 2.5" SATAIII TLC (SP240GBSS3S5 | 802 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
10 7 6 17 |
Тихий, спритний, не дорогий Немає Віктор С.: користуюся Silicon Power SP240GBSS3S55S25 кілька місяців |
Купив цю модель під систему. Ноутбук запускається значно швидше, ніж на HDD. За півроку користування дефектами не виявив. Швидкість роботи ------- Дмитрий: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Не раджу цю модель. За три місяці висипалося 65% секторів. Контроль йде програмою Hard Disk Sentinel. Здоров'я диска залишилося 35%. Диск тупо під систему. Вінда 10 швидше жере саме цей диск. Кожні 2 _ 3 дні бід сектор. Заявлена швидкість відповідає на 100% Три роки гарантії. Але по-моєму він і року не проживе. Швидко сипеться. Може, так потрапив, але факт такий є. До завершення гарантії не доживе. Александр Лябах: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Показано 3 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25
Ціни на Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ | від 488 грн. | 22 пропозиції | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ | від 739 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Звичайні HDD дістали своїм тріском, дійшло до того, що гвинт перекрикував всі кулера разом узяті.
Взяв собі такий SSD на 240 Гб, цілком задоволений, тепер тиша в кімнаті, краса.
У комплекті нічого не було, тільки SSD у коробочці під блістером.
Накопичувач підключений до SATA 3, заміряв спеціально для вас швидкість зчитування та запису за допомогою програми CrystalDiskMark.
Read – 545 Mb/s, Write – 423 Mb/s.
Як бачимо показники трохи навіть відрізняються від того, що заявлено в характеристиках виробником і це приємно. Так, ціна цілком прийнятна, теж приємний момент.
Для порівняння під диск С у мене стоїть Kingston A400, 120 Gb, там:
Read – 514 Mb/s, Write – 285 Mb/s.