SSD Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005 4 ТБ
Відео 11Фото 5 |
Silicon Power SP04KGBP44XS7005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005 4 ТБ
Silicon Power XPOWER XS70 4TB M.2 (SP04KGBP44XS7005) | 13 120 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power XS70 4 TB (SP04KGBP44XS7005) | 14 179 грн. |
Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005 | 26 896 грн. |
SSD накопитель Silicon Power XS70 4 TB (SP04KGBP44XS7005) | 14 185 грн. |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005
Ціни на Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Xpower XS70 SP01KGBP44XS7005 1 ТБ | від 4 196 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Xpower XS70 SP02KGBP44XS7005 2 ТБ | від 7 339 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Xpower XS70 SP04KGBP44XS7005 4 ТБ | від 13 120 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →