SSD Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ
Відео 7 |
Silicon Power SP512GBP34A60M28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
П'ятирічна гарантія, ресурс запису 150 TBW. При роботі у ноуті прогрівався до 45 градусів, при роботі у десктопі відчуває собі краще (40-41 градус). Олександр Котелевський: користуюся Silicon Power SP256GBP34A60M28 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28
Ціни на Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ | від 910 грн. | 16 пропозицій | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ | від 1 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP002TBP34A60M28 2 ТБ | від 5 489 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
На кінець 2023 року нічого особливого собою не являє, але це надійна робоча ковзаня.