SSD Silicon Power UD90 SP250GBP44UD9005 250 ГБ
Фото 5 |
Silicon Power SP250GBP44UD9005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power UD90 SP250GBP44UD9005 250 ГБ
SSD накопитель Silicon Power Ud90 250GB (SP250GBP44UD9005) SP250GBP44UD900 | 2 135 грн. |
SSD накопитель Silicon Power Ud90 250GB (SP250GBP44UD9005) | 2 129 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power Ud90 250GB (SP250GBP44UD9005) | 2 129 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power Ud90 250GB (SP250GBP44UD9005) | 1 914 грн. |
Модификації Silicon Power UD90 SP250GBP44UD9005
Ціни на Silicon Power UD90 SP250GBP44UD9005 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power UD90 SP250GBP44UD9005 250 ГБ | від 1 914 грн. | 4 пропозиції | ||
Silicon Power UD90 SP500GBP44UD9005 500 ГБ | від 2 521 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power UD90 SP02KGBP44UD9005 2 ТБ | від 6 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →