SSD Silicon Power UD85 SP500GBP44UD8505 500 ГБ
Фото 4 |
Silicon Power SP500GBP44UD8505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power UD85 SP500GBP44UD8505 500 ГБ
Усі ціни 18 →Silicon Power UD85 500 Gb (SP500GBP44UD8505) | 1 688 грн. |
Silicon Power UD85 500 Gb (SP500GBP44UD8505) | 1 657 грн. |
Silicon Power UD85 500 GB (SP500GBP44UD8505) | 1 646 грн. |
SSD-накопичувач Silicon Power UD85 2280 PCIe Gen4x4 500GB (SP500GBP44UD850 | 1 749 грн. |
SSD 500G NVMe PCIe Gen4x4 M.2 2280 SILICON POWER UD85 3600/2400 SP500GBP44 | 1 611 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Silicon Power UD85 SP500GBP44UD8505
Ціни на Silicon Power UD85 SP500GBP44UD8505 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power UD85 SP500GBP44UD8505 500 ГБ | від 1 601 грн. | 18 пропозицій | ||
Silicon Power UD85 SP01KGBP44UD8505 1 ТБ | від 2 800 грн. | 20 пропозицій | ||
Silicon Power UD85 SP02KGBP44UD8505 2 ТБ | від 5 659 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →