SSD Silicon Power P34A80 M.2 SP512GBP34A80M28 512 ГБ
Відео 10Фото 2 |
Silicon Power SP512GBP34A80M28 |
|
Середня модель з лінійки компактних і високопродуктивних SSD-накопичувачів з інтерфейсом M. 2 (PCI-E Gen3 4x) у форм-факторі M. 2 2280. Призначена для оснащення персональних комп'ютерів середнього і верхнього рівня, ноутбуків, ультрабуков, робочих станцій. Відрізняється вражаючою продуктивністю введення/виводу (390000/450000 IOPS), високою швидкістю читання/запису (до 3400/3000 Мбайт/с) і надмалим часом доступу до довільних блоків даних.
На відміну від HDD-накопичувачів ця модель має високу стійкість до ударів і вібрації. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 модельного року. SSD-накопичувач Silicon Power P34A80 M. 2 SP512GBP34A80M28 заснований на восьмиканальному контролері Phison PS5012-E12 з DRAM-буфером 512 Мб DDR3L. У ньому реалізована корекція помилок на основі LDPC-кодів, криптографічний алгоритм AES-256 і ряд фірмових технологій Phison для поліпшення надійності.
Для зберігання даних використана якісна 64-шарова флеш-пам'ять 3D TLC BiCS3 NAND виробництва Toshiba. Для повноцінної роботи пристрою потрібна материнська плата з роз'ємом М. 2, що підтримує інтерфейс PCI-Е Gen3 x4 (NVMe v1.3). Контролер підтримує технологію високошвидкісного SLC-кешування операцій запису об'ємом до 32 Гб, що гарантує гідну продуктивність накопичувача в якості системного диска і інших типових ситуаціях побутового/професійного використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power P34A80 M.2 SP512GBP34A80M28 512 ГБ
Усі ціни 20 →Silicon Power P34A80 512 Gb (SP512GBP34A80M28) | 1 885 грн. |
Silicon Power P34A80 512 Gb (SP512GBP34A80M28) | 1 850 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power P34A80 512 GB (SP512GBP34A80M28) P34A80 512 | 1 875 грн. |
Silicon Power P34A80 512 GB M.2 2280 (SP512GBP34A80M28) | 1 822 грн. |
SSD накопитель Silicon Power P34A80 512 GB (SP512GBP34A80M28) SP512GBP34A8 | 1 796 грн. |
3 2 2 5 |
гідний аналог самсунг..але ціна була кращою на момент покупки швидкість, ціна зрозуміло що швидкість падають з часом...скрин приклав на старті .. користуюсь 2 роки Вячеслав Стрижаков: користуюся Silicon Power SP512GBP34A80M28 більше року |
Читання справді 3000+, а ось запис 2000+ Ціна, швидкість, 5 років гарантії Запис 2000 k4ao: щойно купив(ла) Silicon Power SP512GBP34A80M28 рекомендую купити обов'язково |
Все працює ноутбуки acer aspire f5 та msi gf65 швидкості не перевіряв але спритний Спритний Треба трохи знизити ціну. користуюся Silicon Power SP001TBP34A80M28 більше року |
Модификації Silicon Power P34A80 M.2 SP512GBP34A80M28
Ціни на Silicon Power P34A80 M.2 SP512GBP34A80M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power P34A80 M.2 SP512GBP34A80M28 512 ГБ | від 1 796 грн. | 20 пропозицій | ||
Silicon Power P34A80 M.2 SP001TBP34A80M28 1 ТБ | від 3 627 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power P34A80 M.2 SP002TBP34A80M28 2 ТБ | від 6 191 грн. | 4 пропозиції |