Похідний ніж SKIF Jock Jr SW (UL-002JSWB)
Відео 12Фото 5 |
SKIF Jock Jr SW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Jock Jr SW
Усі ціни 17 →Нож складной Skif Jock Jr SW (длина: 195 мм, лезвие: 85 мм), черный 224-10 | 1 150 грн. |
Skif Jock Jr SW | 1 150 грн. |
Карманный нож Skif Jock Jr SW Black UL-002JSWB | 1 150 грн. |
Ніж Skif Jock Jr SW Black (UL-002JSWB) | 1 291 грн. |
Нож Skif Jock Jr SW Black (UL-002JSWB) UL-002JSWB | 1 083 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →