Наручний годинник Casio W-59-1
Відео 8Фото 14 |
Casio W-59-1 |
|
Класичний електронний наручний годинник з відомої серії CASIO Collection Men. Відрізняється малими габаритними розмірами пластикового корпусу (товщина 9 мм) і малою вагою, що не перевищує 22 г. Зручний еластичний каучуковий ремінець має високу міцність і за допомогою класичної застібки надійно утримує годинник на руці. Завдяки такій конструкції ця модель зовсім не чутлива до магнітного/електромагнітного поля і демонструє водонепроникність класу Water Resistant 50m.
Виробник гарантує повну працездатність наручного годинника Casio W-59-1VU за умови впливу атмосферних опадів, сильних бризок води й короткочасного пірнання на невелику глибину. Класичний прямокутний циферблат, обладнаний монохромним рідкокристалічним дисплеєм захищений міцним поліметилметакрилатним склом. Для спрощення його використання в темний час доби передбачене яскраве світлодіодне підсвічування. Є функції будильника, точного секундоміра (дискретність 0.01 с), таймера й календаря. Високоточний японський кварцовий механізм має високу енергоефективність, завдяки чому заряду штатної літієвої батареї CR2025 вистачить на 7 років ходу (реальний ресурс залежить від частоти й тривалості використання підсвічування).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio W-59-1
Усі ціни 24 →Часы Casio TIMELESS COLLECTION W-59-1VQES | 1 450 грн. |
Часы Casio W-59-1VQES | 1 450 грн. |
Годинник Casio W-59-1VQES | 1 450 грн. |
Мужские часы Casio W-59-1V | 1 300 грн. |
Чоловічий годинник Casio W-59-1V | 1 209 грн. |