Похідний ніж SOG Flash FL
Відео 2Фото 9 |
SOG Flash FL |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Flash FL
Нож SOG Flash FL (14-18-01-57) | 1 365 грн. |
Flash FL Нiж складний (No color) (SOG 14-18-01-57) | 1 365 грн. |
Складаний ніж SOG Flash FL(14-18-01-57) | 1 365 грн. |
Ніж SOG Flash FL Сірий | 1 365 грн. |
Складаний ніж SOG Flash FL (SOG 14-18-01-57) | 1 365 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →