Похідний ніж SOG Twitch XL TWI-24 (TWI24-CP)
Відео 1Фото 7 |
SOG Twitch XL TWI-24 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Twitch XL TWI-24
Усі ціни 8 →Нож SOG Twitch XL (TWI24-CP) | 4 290 грн. |
Розкладний ніж SOG Twitch XL ( SOG TWI24-CP) 729857998765 | 4 510 грн. |
Розкладний ніж SOG Twitch XL (Satin) SOG TWI24-CP | 4 290 грн. |
Twitch XL Ніж складаний (Satin) (SOG TWI24-CP) | 4 510 грн. |
Кишеньковий ніж SOG Twitch XL TWI24-CP | 4 290 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →