Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT SILENT-300 CHZ
Відео 22Фото 7 | від 7 510 до 8 835 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:150 мм Продуктивність:280 м³/год Шум:32 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT 12
Характеристики
Soler&Palau SILENT-300 CHZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-300 CHZ:
- Світловий індикатор
- Вага — 1.25 кг
- Модель SILENT-300 CZ — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-300 CRZ — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-300 CHZ — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT SILENT-300 CHZ
Колір:
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CHZ (5210421300) 5210421300 | 7 999 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CHZ | 8 835 грн. |
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CHZ з датчиком вологості 5210 | 8 835 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CHZ | 8 835 грн. |
Вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CHZ | 8 835 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CHZ | 7 510 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENT-300 CHZ з таймером і датчиком волог | 8 835 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером і датчиком вологості Soler&Palau SILENT-300 | 8 835 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо