Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT SILENT-300 CRZ PLUS
Відео 22Фото 7 | від 8 119 до 9 503 грн. Порівняти ціни 4 →Розмір:150 мм Продуктивність:320 м³/год Шум:36 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT 12
Характеристики
Soler&Palau SILENT-300 CRZ PLUS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-300 CRZ PLUS:
- Світловий індикатор
- Вага — 1.65 кг
- Модель SILENT-300 CZ PLUS — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-300 CRZ PLUS — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-300 CHZ PLUS — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT SILENT-300 CRZ PLUS
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CRZ Plus (5210420500) 5210420500 | 8 119 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENT-300 CRZ"PLUS" | 8 119 грн. |
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CRZ Plus Design-3C (5210622800) 5210622 | 9 503 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENT-300 CRZ 'PLUS' DESIGN -3C | 9 503 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо