Карта пам'яті Sony CFexpress Type A Tough 160 ГБ (CEA-G160T)
Відео 7Фото 2 |
Sony CFexpress Type A Tough 160Gb |
|
Неймовірно швидкий накопичувач вузького профілю, ув'язнений під роботу спільно з флагманськими бездзеркалками Sony. Карта пам'яті розвиває феєричні швидкісні показники обміну даними - до 700 МБ/с при записі і до 800 МБ/с при читанні. Виходячи з цього, модель відмінно підходить для високошвидкісної безперервної фотозйомки стиснених RAW або запису відео 4K з кадровою частотою 120 к/с і великим потоком даних.
Відповідність специфікації VPG400 гарантує стабільну зйомку із бітрейтом 400 МБ/с. Спеціальний теплопровідний склад Sony CFexpress Type A Tough 160Gb дозволяє ефективно відводити тепло назовні тепло при експлуатації накопичувача. Картка входить у лінійку Tough - делеговані від неї моделі стійкі до вигинів та ударів, а також захищені від пилу та вологи (IP57). На полицях магазинів флешка представлена у версіях із сховищем на 80 чи 160 ГБ. Компанія Sony люб'язно надає на своє дітище п'ятирічну гарантію. Разом із карткою пам'яті користувач отримує у розпорядження фірмові утиліти File Scan Utility для діагностики та Memory Card File Rescue для відновлення даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony CFexpress Type A Tough 160 ГБ
Усі ціни 6 →Sony 160 GB CFexpress Type A CEAG160T.SYM | 14 500 грн. |
Карты памяти Sony CFexpress Type A 160GB R800 / W700 Tough (CEAG160T.SYM) | 14 999 грн. |
SONY CFexpress 160GB CEAG160T | 17 920 грн. |
SONY CFexpress 160GB CEAG160T | 18 368 грн. |
Sony 160 GB CFexpress Type A CEAG160T.SYM | 14 999 грн. |
SONY CFexpress 160GB CEAG160T | 18 816 грн. |
Модификації Sony CFexpress Type A Tough
Ціни на Sony CFexpress Type A Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type A Tough 80 ГБ | від 8 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 160 ГБ | від 14 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 320 ГБ | від 29 800 грн. | 17 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 640 ГБ | від 67 899 грн. | 1 пропозиція |