Смартфон Sony Xperia X 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 59Фото 21 |
Sony Xperia X 32 ГБ / 3 ГБ
Екран:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650
Камера:23 МП
Акумулятор:2620 мАгод
Вага:153 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia X 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 6 →Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb gold REF-, 5, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 650 / Adreno 510, 1,8, 3, 32, 23, 13, -, -, 1, 2620, 23, 2620 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 3 724 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb black REF - екран 5' | 3 937 грн. | Продавець: 4GConnect |
Смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb silver REF-, 5, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 650 / Adreno 510, 1,8, 3, 32, 23, 13, -, -, 1, 2620, 23, 2620 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 3 724 грн. |
Смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb black REF-, 5, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 650 / Adreno 510, 1,8, 3, 32, 23, 13, -, -, 1, 2620, 23, 2620 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 3 724 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb silver REF - екран 5 | 3 937 грн. | Продавець: 4GConnect |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia X F5121 3/32Gb gold REF - екран 5'' | 3 937 грн. | Продавець: 4GConnect |
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 34 317 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 28 730 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 39 990 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 27 190 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 29 690 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 589 грн.
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 23 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 2 308 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 + MSM9215M, камера: 13 МП, NFC, захист IP57, зарядка: 2330 мАгод, 146 г
від 34 524 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 43 130 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 3 724 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android 7.1, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650, камера: 23 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 2620 мАгод, 153 г
від 11 162 грн.
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 163 г
від 38 000 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 30 104 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
АксесуариВсі аксесуари для Sony Xperia X →
23 жовтня 2016, 19:18
Что это за предмет на фото ? #
Рядом с телефоном на 3-ей фотке лежит какаято штука.
Что оно такое?
anonim
25 березня 2016, 10:09
Материал пластик? #
в характеристике у Вас указан материал корпуса пластик, в обзорах этой модели,речь идет о стекле и метале. как правильно?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Ремонт телефона: Sony Xperia X Performance. Мой первый опыт. Выпуск 157.
11 квітня 2022280 переглядів
Телефон Sony Xperia X Compact. Занимаемся селекцией.
19 січня 2019449 переглядів
Sony Xperia X Ultra -
2 травня 2017261 перегляд
Как проверить номер IMEI и серийный номер на Sony Xperia X Performance / Данные о телефоне
18 січня 2021308 переглядів
Как сбросить настройки сети на Sony Xperia X Performance? / Как восстановить сетевые настройки
21 січня 2021162 перегляда
Встречайте новый Sony Xperia X Compact
7 вересня 2016635 переглядів
Музыка из рекламы Sony Xperia X - Опережая события (Россия) (2016)
11 серпня 20168 767 переглядів
Оригинальный аккумулятор Sony Xperia X и Xperia L1
26 вересня 20172 575 переглядів
Как правильно настроить Sony Xperia X Performance? / Начальная конфигурация
20 січня 2021282 перегляда
Sony F8131, F8132 Xperia X Perfomance - Оригинальный дисплейный модуль
7 квітня 2018532 перегляда
Cмартфон Sony Xperia M5 Dual Sim Распаковка (Sulpak.kz)
8 лютого 20163 072 перегляда
Обзор мобильных технологий. Выпуск 13. Sony XPERIA X performance, Xiaomi Mi4i 16GB, NUBIA Z9 Max
15 липня 2016560 переглядів
PHOTO BATTLE Ep. 1 | Sony Xperia 1 II VS Sony Xperia X
18 лютого 2021656 переглядів
Sony Xperia X Review in 2024 | Still worth it?
11 березня190 переглядів
Unboxing The Xperia X In Under 40 Seconds
8 червня 2016463 перегляда
UnBoxing OTG 2 in 1 | Micro USB / USB Type C to USB 3.0 | Xiaomi Note 4x | Sony Xperia X Compact
2 грудня 2021122 перегляда
Unboxing Xperia X Compact di tahun 2022
3 червня 2019133 перегляда
Sony Xperia X Performance Unboxing and First Look
18 серпня 2016726 переглядів
Sony Xperia X Compact Unboxing!
4 листопада 2016881 перегляд
Xperia X Unboxing (plus lots of feeling)
27 жовтня 2016437 переглядів
unboxing sony xperia x compact 2021
17 жовтня 2021343 перегляда
Review Sony Xperia X F5112
12 квітня 2018553 перегляда
Sony Xperia X - Unbox!
21 червня 2016191 перегляд
Sony Xperia X Performance Unboxing (First Half 2016 Flagship)
8 лютого 20172 130 переглядів
Sony Xperia X Performance 1080p Sample Video
7 липня 2016473 перегляда
Czy warto dopaca do Sony Xperia X Performance?
10 серпня 20161 025 переглядів
Sony Xperia X - Rozpakowanie i Pierwsze Wrażenie | ForumWiedzy
13 січня 2017900 переглядів
Sony Xperia X Compact / Test Opinia Recenzja Review [PL]
24 травня 2017310 переглядів
Sony Xperia Ear - asystent głosowy - recenzja, Krótka Mobzilla odc. 30
24 березня 201732 879 переглядів
Recenzja smartfona Sony Xperia X Performance | ForumWiedzy.pl | ForumWiedzy
21 січня 2017573 перегляда
SONY Xperia X - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
13 червня 201625 655 переглядів
Sony Xperia X Performance - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
4 липня 201620 079 переглядів
Sony Xperia X Rozpakowanie | Robert Nawrowski
21 травня 201616 649 переглядів
Sony Xperia X - Recenzja #CzyWarto #18 | ForumWiedzy
21 січня 2017905 переглядів
Sony Xperia X Compact - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 вересня 201623 740 переглядів
Sony Xperia XA Rozpakowanie | Robert Nawrowski
8 червня 201618 499 переглядів
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 вересня 201618 201 перегляд
Porównanie aparatów P9, G5, HTC 10, Xperia X i S7 edge | Robert Nawrowski
24 травня 201643 840 переглядів
Sony Xperia X Recenzja | Robert Nawrowski
3 червня 201629 920 переглядів
Sony Xperia 1 - recenzja, Mobzilla odc. 488
17 серпня 2019158 437 переглядів
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 жовтня 2017170 823 перегляда
Sony Xperia X - czy warto kupić w 2017?
28 квітня 201725 519 переглядів
Sony Xperia Z5 Premium 4K Smartphone - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
17 листопада 201551 328 переглядів
Sony Xperia X Compact - recenzja, Mobzilla odc. 317
17 вересня 2016141 946 переглядів
Sony Xperia Z5 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 254
7 січня 2016337 398 переглядів
Sony Xperia X Performance - recenzja, Mobzilla odc. 299
13 липня 2016185 019 переглядів
Sony Xperia XA - Smartfon bez ramek - Prezentacja - Pierwsze Wrażenia
29 лютого 201628 970 переглядів
Sony Xperia E5 - recenzja, Mobzilla odc. 307
14 серпня 2016248 636 переглядів
Sony Xperia M5 - recenzja, Mobzilla odc. 267
9 березня 2016315 705 переглядів
Sony Xperia X - recenzja, Mobzilla odc. 290
10 червня 2016307 337 переглядів
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 вересня 2016501 479 переглядів
Sony Xperia Z5 - recenzja, Mobzilla odc. 242
13 листопада 2015480 674 перегляда
Sony Xperia XA - recenzja, Mobzilla odc. 298
10 липня 2016470 374 перегляда
Sony Xperia L - recenzja, Mobzilla odc. 124
20 листопада 2013337 662 перегляда
Sony Xperia X: Х...хороший смартфон?
27 травня 2016405 963 перегляда
Sony Xperia X - Всегда на мгновение впереди!
2 червня 2016144 607 переглядів
Sony Xperia X
4 липня 201630 110 переглядів
Sony Xperia X Performance Обзор
20 серпня 201619 377 переглядів
MWC 2016 - Sony Xperia X - Мини обзор и технические характеристики - Mini Review and Specifications
25 лютого 2016531 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 4 216 грн.
компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 810, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 2900 мАгод, 154 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г