Телевізор Sony XR-48A90K 48 "
Відео 5Фото 2 |
Sony XR-48A90K 48 "
42 "48 "
Екран:48 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-48A90K 48 "
Усі ціни 18 →Sony XR-48A90K OLED плюс наше рішення по IPTV для клієнта | 62 499 грн. |
Телевізор Sony XR-48A90K | 62 000 грн. |
Телевізор Sony XR-48A90K | 58 850 грн. |
Sony XR-48A90K | 57 170 грн. |
Телевизор Sony XR-48A90K | 60 435 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony XR-48A90K
Ціни на Sony XR-48A90K |
---|---|---|---|---|
Sony XR-42A90K 42 " | від 49 730 грн. | 27 пропозицій | ||
Sony XR-48A90K 48 " | від 56 000 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →