Телевізор Sony XR-83A90J 83 "
Відео 2Фото 3 |
Sony XR-83A90J 83 "
2021 рікSeries A904K120 Гцголосове управліннясабвуферAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionIMAX EnhancedSony XR
Екран:83 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Процесор Sony Cognitive Processor XR, операційна система Google TV, пульт ДУ з підсвічуванням.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-83A90J 83 "
Усі ціни 23 →Sony XR-83A90J плюс наше рішення по IPTV для клієнта | 167 249 грн. |
Телевізор Sony XR-83A90J | 160 276 грн. |
Sony XR-83A90J | 140 400 грн. |
Телевизор SONY XR-83A90J | 158 999 грн. |
Sony XR-83A90J | 178 712 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony XR-83A90J
Ціни на Sony XR-83A90J |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A90J 55 " | від 62 940 грн. | 17 пропозицій | ||
Sony XR-65A90J 65 " | від 89 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Sony XR-83A90J 83 " | від 140 400 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →