Телевізор Sony XR-65A95L 65 "
Фото 11 |
Sony XR-65A95L 65 "
2023 рікSeries A954K120 Гцголосове управліннясабвуфертонкийAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIQD-OLEDDolby VisionSony XR
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-65A95L 65 "
Усі ціни 22 →Sony XR-65A95L плюс наше рішення по IPTV для клієнта | 140 899 грн. |
Телевізор Sony XR-65A95L | 137 078 грн. |
Телевізор Sony XR-65A95L | 133 900 грн. |
Телевизор Sony OLED XR-65A95L | 134 999 грн. |
Sony XR-65A95L | 144 576 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Sony XR-65A95L
Ціни на Sony XR-65A95L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A95L 55 " | від 94 500 грн. | 17 пропозицій | ||
Sony XR-65A95L 65 " | від 126 810 грн. | 22 пропозиції | ||
Sony XR-77A95L 77 " | від 197 610 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →