Телевізор Sony KD-50X85TJ 50 "
Фото 4 |
Добротний брендовий SMART-телевізор 4к-дозволу з великим 49,5-дюймовим екраном, швидкодіючим процесором Sony 4K HDR X1, повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном, бездротовим відтворенням відео з гаджетів і поліпшеним голосовим управлінням. Може стати основою домашньої мультимедійно-розважальної системи або головним елементом повноцінного домашнього кінотеатру.
Ключовим елементом конструкції цієї моделі стала 10-бітна VA-матриця з роздільною здатністю 3840х2160, високою частотою оновлення 120 Гц і світлодіодним підсвічуванням Direct LED. Можливість відображення 30-бітної кольорової палітри Triluminos Pro і вражаюча максимальна яскравість дозволяють телевізору Sony KD-50x85tj впевнено справлятися з відтворенням будь-якого відео з розширеним динамічним діапазоном.
Підтримуються відкриті стандарти HDR10, HLG і преміальний Dolby Vision. Потужний ARM-процесор здатний виконувати обробку зображення в реальному масштабі часу і забезпечує інтерполяцію додаткових кадрів за технологією Motionflow XR. Програмна SMART-оболонка на основі операційної системи Android TV і вбудовані швидкісні мережеві адаптери (Ethernet LAN + двохдіапазонний Wi-Fi 5) забезпечують швидкий зручний доступ до глобальних стрімінговим сервісів, ресурсів локальної мережі (DLNA) і файлів на USB-носіях.
Купити Sony KD-50X85TJ 50 "
Усі ціни 6 →Sony KD-50X85J | 23 610 грн. |
Sony KD-50X85J | 24 390 грн. |
Sony KD-50X85J | 25 000 грн. |
Телевізор Sony KD-50X85J 50X85J | 24 383 грн. |
Телевізор Sony KD-50X85T | 33 999 грн. |
Sony KD-50X85TJ | 30 300 грн. |
Порівняти особливо нема з чим, це перший 4к у мене, вибирав на основі оглядів. Кілька днів користуюся, доки всім задоволений. Підключив колонки через оптичний кабель, ефект звуку – вау! 1. Якість картинки - передача кольору більш природна, на відміну від Лижі і Сема.
2. Наявність датчика освітлення, коли на вулиці сонце з'являється, картинка стає яскравішою та квітчастішою, компенсуючи посилення освітлення в кімнаті. Дивитися потрібно під 90 ° щоб максимально якісне зображення було, але це VA матриця. Енот Галактики: користуюся Sony KD-50X85TJ менше місяця |
Однозначно TV - SUPER!!!!!!!! У порівнянні з телевізорами типу Samsung та LG – не в конкуренції.
(Тобто SONY- попереду Планети всієї!) налаштування під себе - робота не з легких! Александр Красношапка: користуюся Sony KD-55X85TJ менше місяця |
Модификації Sony KD-50X85TJ
Ціни на Sony KD-50X85TJ |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X85TJ 43 " | від 25 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Sony KD-50X85TJ 50 " | від 23 610 грн. | 6 пропозицій | ||
Sony KD-55X85TJ 55 " | від 26 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Sony KD-65X85TJ 65 " | від 29 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Sony KD-75X85TJ 75 " | від 40 620 грн. | 4 пропозиції | ||
Sony KD-85X85TJ 85 " | від 124 410 грн. | 10 пропозицій |