Комп'ютерне крісло Special4you Amazing (E5517)
Відео 1Фото 15 |
Special4you Amazing |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Amazing
Усі ціни 19 →Кресло Special4You Amazing black | 4 990 грн. |
SPECIAL4YOU AMAZING BLACK (E5517) | 4 536 грн. |
Офісне крісло Special4you Amazing, чорний (E5517) | 4 860 грн. |
Special4You Amazing black (E5517) | 5 130 грн. |
Special4You Amazing black (E5517) | 5 130 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →