Комп'ютерне крісло Special4you Briz 2
Фото 10 |
Special4you Briz 2 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Briz 2
Усі ціни 38 →Кресло Special4You Briz 2 black | 4 490 грн. |
Крісло офісне Special4you Briz 2 сірий (E4978) | 5 279 грн. |
SPECIAL4YOU BRIZ 2 GREY (E4978) | 4 474 грн. |
Special4You Briz 2 black (E4961) | 5 015 грн. |
SPECIAL4YOU BRIZ 2 GREY (E4978) | 4 452 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →