Комп'ютерне крісло Special4you ExtremeRace
Відео 3Фото 63 |
Special4you ExtremeRace |
|
Практичне і комфортне геймерське крісло для комфортних багатогодинних ігрових сесій. Обладнано високою спинкою і регульованим механізмом жорсткості гойдання, регульовними підлокітниками і довговічним газліфтом. Має стандартні габаритні розміри сидіння (510х475 мм), розрахована на користувачів середньої зростання і вага до 120 кг. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола споживачів різного віку.
Яскравий зовнішній дизайн може бути виконаний у вигляді семи колірних рішень, що напевно сподобається молодіжної аудиторії і дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для кожного користувача. Геймерське крісло Special4you ExtremeRace може швидко налаштовуватися під конкретні анатомічні особливості людини. Висока спинка зручною анатомічної форми може відхилятися на заданий кут і ефективно підтримувати поперек/плечовий пояс, знімаючи частину навантаження з хребта і зменшуючи напругу в шиї.
Висота сидіння настроюється в межах від 44 до 52 см, що розвантажує колінні суглоби гравця. Міцний каркас, виконаний з якісної конструкційної сталі, витримує значні механічні навантаження, а стійка пятилучевая хрестовина з прогумованими роликами забезпечує повну свободу пересування (м'яко переміщається по будь-якому покриттю без видимих слідів і подряпин). Комплектується поперековим валиком і подушкою-підголовником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Купити Special4you ExtremeRace
Усі ціни 68 →Кресло геймерское Special4You ExtremeRace black/deep red | 6 090 грн. |
Геймерське крісло Special4you ExtremeRace чорне з зеленим (E5623) | 6 399 грн. |
SPECIAL4YOU EXTRЕMЕRACЕ BLACK/RЕD (E4930) | 5 376 грн. |
Special4You ExtremeRace black/red 000002932 | 5 909 грн. |
Special4You ExtremeRace black/red (E4930) | 7 476 грн. |
4 0 0 0 |
Дичину нереальна 4 рази варив, а брав давно роки 4 тому це просто саме голиме крісло Ціна Брала за 5-6 до грн тоді ще такого вибору не було Метал дуже хріновий Шкір зам. дичину Parhozor : |
Кресло не возможно собрать, производственный брак.Не ведитесь на гарантию качества от производителя. Нет Купили, но не пользуемся, так как дыры на кресле и отверстия крепления на деталях в местах зборки не совпадают. Бренд китайский, зарегистрирован в Украине, но по качеству материала и изготовления , даже на Китай не тянет Юлия: користуюся Special4you ExtremeRace менше місяця |
Це не крісло. Це сум і смуток усіх крісел світу. Їх просто немає!! Видно стики зварювання на ніжці. Матеріал НЕ КОЖЗАМ, а дерьмище!! Підлокітники низькі. Крісло скрипуче. Шви – сльози. користуюся Special4you ExtremeRace кілька місяців |
Ергономічне крісло з ефектною зовнішністю від бренду Special4You — це вигідний внесок у забезпечення комфортної посадки при тривалому перебуванні за комп'ютером.
Головне — посадка
Металевий каркас моделі спирається на 5-променеву хрестовину з поставленими на озброєння прогумованими колесами для безшумного пересування по різних поверхнях. Головне в кріслі — зручна посадка, яка досягається завдяки високій спинці анатомічно правильної форми з бічною підтримкою і профільованому сидіння. Матеріалом зовнішньої оббивки для Special4you ExtremeRace стала штучна шкіра.
Доступні регулювання
Власникові геймерського крісла доступні регулювання положень по висоті, режим гойдання з регулюванням ступеню жорсткості, а також гнучка установка позиції підлокітників (вгору-вниз і вперед-назад). До того ж модель укомплектована знімними підголівником поперекової підтримки, і подушкою під стать загальному образу крісла.
На етапі складання
Ряд певних труднощів найчастіше виникає на етапі складання моделі, що пов'язано, насамперед, з відсутністю в коробці з виробом покрокової інструкції. Така без проблем знаходиться на просторах Всесвітньої павутини, однак пригоди на цьому не закінчуються: то трапляються погано прорізані отвори під болти, то зустрічаються розбіжності точок кріплення, а то й зовсім не вставляються в пази декоративні кришки, прикривають механізми крісла. Огріхи були б простимі зважаючи демократичною вартості Special4you ExtremeRace, але злегка неприємний осад від першого знайомства з моделлю вони все ж залишають.