Поверхневий насос Speroni RXM 2-6
Speroni RXM 2-6 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni RXM 2-6
Speroni RXM 2-6 | 13 013 грн. |
Speroni Горизонтальный многоступенчатый насос Speroni RXM 2-6 | 13 122 грн. |
Насос горизонтальний багатоступінчастий Speroni RXM 2-6 | 15 512 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RXM 2-6:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni RXM 2-6
Ціни на Speroni RXM 2-6 |
---|---|---|---|---|
Speroni RXM 2-4 | від 11 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RXM 2-5 | від 12 756 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni RXM 2-6 | від 13 013 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni RXM 4-3 | від 11 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RXM 4-4 | від 11 913 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni RXM 4-5 | від 14 369 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni RXM 4-6 | від 15 579 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni RXM 10-4 | від 18 705 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni RXM 10-5 | від 24 450 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →