Поверхневий насос Speroni RXM 2-5
![]() |
Speroni RXM 2-5 відцентровий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni RXM 2-5
Насос Speroni RXM 2-5 31.1.102206550 | 16 131 грн. |
| 16 294 грн. |
| 19 205 грн. |
Модификації Speroni RXM 2-5
| Ціни на Speroni RXM 2-5 |
|---|---|---|---|---|
| Speroni RXM 2-4 | від 15 269 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RXM 2-5 | від 16 131 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RXM 2-6 | від 16 439 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RXM 4-3 | від 14 421 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RXM 4-4 | від 14 944 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RXM 4-5 | від 18 241 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RXM 4-6 | від 19 735 грн. | 5 пропозицій | ||
| Speroni RXM 10-4 | від 26 240 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RXM 10-5 | від 31 031 грн. | 4 пропозиції | ||
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RXM 2-5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →