Литий диск SPORTMAX RACING 3347 7x16/5x114,3 ET42 DIA67,1
від 3 702 до 5 744 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3347 4
Характеристики
SPORTMAX RACING 3347 7x16/5x114,3 ET42 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3347 7x16/5x114,3 ET42 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Sportmax Racing SR3347 R16 W7 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1 (HS) 100 | 4 575 грн. |
SPORTMAX RACING SR-3347 7,0x16/5x114,3 D67,1 ET42 HS | 3 817 грн. |
Диски Sportmax Racing SR3347 7x16 5x114,3 ET42 DIA67,1 (HS) | 3 702 грн. |
Sportmax Racing 3347 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1) HS | 3 884 грн. |
Sportmax Racing SR-3347 7x16 5x114.3 ET42 DIA67.1 GSP | 3 970 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі