Литий диск SPORTMAX RACING D9099 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 4 498 до 5 142 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING D9099 7
Характеристики
SPORTMAX RACING D9099 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING D9099 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR-D9099 7,5x17 5x114,3 ET45 DIA67,1 (GP) | 4 543 грн. |
Sportmax Racing D9099 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GP | 4 498 грн. |
Sportmax Racing SR-D9099 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 BP | 4 720 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-D9099 GP R17 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1 | 4 538 грн. |
Sportmax Racing SR-D9099 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 GP | 4 717 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-D9099 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 GP | 4 631 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-D9099 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 GP | 5 142 грн. |
Sportmax Racing SR-D9099 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 GP | 4 720 грн. |
Закрити
Схожі