Литий диск SPORTMAX RACING 508 7,5x18/5x112 ET42 DIA67,1
від 5 320 до 6 377 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 508 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 508 7,5x18/5x112 ET42 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 508 7,5x18/5x112 ET42 DIA67,1
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR508 7,5x18 5x112/114,3 ET42 DIA67,1 (black red ins | 5 320 грн. |
Sportmax Racing 508 (R18 W7.5 PCD5x112 ET42 DIA67.1) Black-Red | 5 579 грн. |
Sportmax Racing SR-508 7.5x18 10x112 ET42 DIA67.1 Black | 5 850 грн. |
Sportmax Racing SR-508 7.5x18 10x112 ET42 DIA67.1 Black | 5 771 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-508 black R18 W7,5 10x112 ET42 DIA67,1 | 5 568 грн. |
Sportmax Racing SR-508 7.5x18 10x112 ET42 DIA67.1 Black | 5 850 грн. |
Sportmax Racing SR-508 (R18 W7,5 PCD10x112 ET42 DIA67,1) 1887131 | 5 595 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-508 7.5x18 10x112 ET42 DIA67.1 Black | 6 377 грн. |
Диски Sportmax Racing SR508 7,5x18 5x112/114,3 ET42 DIA67,1 (black chrome | 5 320 грн. |
Закрити
Схожі