Литий диск SPORTMAX RACING 3356 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1
від 4 289 до 5 620 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3356 10
Характеристики
SPORTMAX RACING 3356 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3356 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1
Сортувати
SPORTMAX RACING SR-3356 7,5x17/5x114,3 D67,1 ET42 HS | 4 395 грн. |
Диски Sportmax Racing SR3356 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA67,1 (HS) | 4 289 грн. |
Sportmax Racing 3356 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1) HS | 4 498 грн. |
Sportmax Racing SR-3356 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA67.1 BX | 4 720 грн. |
Sportmax Racing SR-3356 7.5x17 5x114.3 ET42 DIA67.1 HS | 4 653 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі