М'яч для фітнесу / фітбол SportVida SV-HK0286
SportVida SV-HK0286 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportVida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportVida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportVida SV-HK0286
Усі ціни 13 →М'яч для фітнесу SportVida Anti-Burst діаметр 55 см сірий (SV-HK0286) | 569 грн. |
Мяч для фитнеса SportVida Anti-Burst диаметр 55 см серый (SV-HK0286) | 569 грн. |
SportVida Фітбол SportVida 55 см Anti-Burst Grey, SV-HK0286 SV-HK0286 | 569 грн. |
Мяч для фитнеса SportVida Anti-Burst 55 см SV-HK0286 grey | 569 грн. |
М'яч для фітнесу (фітбол) SportVida 55 см Anti-Burst Grey SV-HK0286 | 569 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →