Зимова шина Kormoran Stud 175/70 R14 84T
Відео 12Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Stud 175/70 R14 84T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Stud 175/70 R14 84T
Усі ціни 20 →Шина Kormoran Extreme Stud 175/70 R14 84T под шип | 1 722 грн. |
Kormoran Extreme Stud 175/70 R14 84T (под шип) | 1 723 грн. |
Kormoran Extreme Stud 175/70 R14 84T (под шип) | 1 761 грн. |
Зимние шины Kormoran Extreme Stud 175/70 R14 84T 1001785278 | 1 767 грн. |
Зимова шина KORMORAN Extreme Stud 175/70R14 84T (Під шип) | 1 770 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →