Вантажна шина Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 7 →Starmaxx LZ300 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 15 667 грн. |
Starmaxx LZ300 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 15 450 грн. |
Грузовые шины Starmaxx LZ300 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR 1002568281 | 15 894 грн. |
Starmaxx LZ300 (385/65R22.5 164K) | 15 890 грн. |
Starmaxx LZ300 (причіпна) 385/65 R22.5 164K 24PR | 15 250 грн. |
Starmaxx LZ300 причіпна (385/65R22,5 164K) 440081 | 15 444 грн. |
Вантажні шини Starmaxx LZ300 (причіпна) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 848 грн. |
Модификації Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K
Ціни на Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 160K | від 13 656 грн. | 23 пропозиції | ||
Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 164K | від 15 250 грн. | 7 пропозицій |