Літня шина Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H
Усі ціни 22 →Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H | 1 778 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H | 1 940 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (185/60R14 82H) | 1 777 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 185/60 R14 82H 1001148755 | 1 861 грн. |
Літня шина STARMAXX Novaro ST532 185/60R14 82H | 1 687 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →