Дриль-шурупокрут GTM DSI18/80BL_BARE TOOL
Фото 8 |
GTM DSI18/80BL_BARE TOOL акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Акумуляторний дриль-шурупокрут із безщітковим двигуном. Відрізняється наявністю ударного режиму і солідним моментом, що крутить (80 Нм, з 20-ступінчастою муфтою регулювання зусилля затягування). На першій швидкості (450 об/хв) дриль-шурупокрут GTM DSI18/80BL може закручувати шурупи розміром до 9х90 мм. Друга швидкість редуктора (1800 об/хв) дозволяє робити отвори у деревині (діаметром до 35 мм) та металі (до 13 мм). При увімкненому ударному режимі можна свердлити бетон та цегляну кладку (свердлами діаметром до 10 мм). У швидкозатискний патрон можна вставляти свердлильне оснащення діаметром до 13 мм і шестигранні біти. У комплектації інструмент поставляється з кейсом і додатковою рукояткою, але без акумуляторної батареї та зарядного пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM DSI18/80BL_BARE TOOL
Усі ціни 11 →Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/80BL безщітковий без АКБ і ЗП у | 3 665 грн. |
Дриль-шурупокрут акумляторный GTM DSI18/80BL з ударом (без АКБ і ЗП) (3094 | 3 591 грн. |
Шуруповерт GTM DSI18/80BL з ударом, 18В, 80Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DSI18/ | 3 665 грн. |
Шуруповерт GTM DSI18/80BL с ударом, 18В, 80Нм, 2шв (без АКБ и ЗУ) (DSI18/8 | 3 665 грн. |
Шуруповерт GTM DSI18/80BL з ударом, 18В, 80Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DSI18/ | 3 665 грн. |
Модификації GTM DSI18/80BL_BARE TOOL
Ціни на GTM DSI18/80BL_BARE TOOL |
---|---|---|---|---|
GTM DSI18/80BL | від 3 591 грн. | 21 пропозиція | ||
GTM DSI18/80BL_BARE TOOL | від 3 555 грн. | 11 пропозицій |