Всесезонна шина Sunny NC513 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sunny NC513 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunny 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunny.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunny NC513 235/65 R16C 115R
Усі ціни 31 →Шина Sunny NC513 235/65 R16C 115R | 2 869 грн. |
Sunny NC513 235/65 R16C 115/113R | 3 029 грн. |
Sunny NC513 235/65 R16C 115/113R | 3 230 грн. |
Sunny NC513 235/65 R16C 115/113R | 3 278 грн. |
Sunny NC513 (235/65R16C 115R) | 2 979 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →